O nás

Kategórie
 
 
 
 
 
Motoworx je značka, ktorá vznikla v roku 2009 ako odpoveď na rastúci dopyt po polepoch na motocykle. Na začiatku sme vyrábali primárne reflexné polepy na kolesá. Krok k zákazníkovi sme spravili ponukou možnosti vytvoriť si vlastný nápis, ktorým sa každá motorka stane jedinečnou.
 
Nakoľko sme mladá rozvíjajúca sa značka, neustále sa snažíme ponúknuť zákazníkovi niečo nové. Každý deň pracujeme na nových produktoch, dizajnoch a nápadoch. Našim cieľom je dávať v prvom rade kvalitu a možnosť odlíšiť sa od iných. Budeme radi, ak nás skontaktujete aj v prípade, že produkt priamo na našej stránke nenájdete. Radi pre vás urobíme čokoľvek, čo bude v našich silách.
 
Portfólio našich produktov neustále rastie. U nás nájdete predovšetkým výrobky z našej vlastnej produkcie: reflexné pásiky na kolesá, dizajnové polepy kolies, originálne tričká s motorkárskymi motívmi, ID-náramky z našej vlastnej produkcie, časom sady polepov na motocykle, logá a sady nálepiek, reflexné prvky, zvýrazňovače a doplnky na moto. Radi by sme sa postupne vyprofilovali na značku, ktorá bude v motorkárskej obci známym pojmom.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia